Taklampa 1950/60-tal teak och frostade kupor
2019-03-31
629877
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1950/60-tal, möjligen Uno & Östen Kristiansson, 3 ljusarmar, teakarmar, frostade glas kupor, diameter ca 45 cm
Bruksslitage