Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-03-31
629865
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, putisar, olja på duk, bildmått ca 25x25 cm
Krakeleringar, skador