Fällbord alrot 1800-tal
2019-03-31
629814
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, skiva fanerad i alrot, 1800-talets första hälft, svarvad, tredelad fot, diameter 89, höjd ca 68 cm
Maskstunget, förstärkt