Skeppsklocka brons
2019-04-01
629776
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEPPSKLOCKA, 1900-talets andra hälft, brons, höjd ca 33 cm
Kläpp saknas, repor