Golvlampa 1920-tal
2019-04-16
629728
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1920-tal, fot av mahogny, vriden mittstam, kulfötter, originalskärm med fransar, höjd ca 180 cm
El omdragen för ca 15 år sedan, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage, smärre fanérskada på foten (uppruggat område ca 1x2 cm)