Atelje Lyktan
2019-04-09
629688
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANNA EHRNER, bordslampa och taklampa, 1970-tal, Atelje Lyktan, mässing och tyg, bordslampan höjd ca 58 cm och taklampan diam ca 53 cm
Smärre slitage, fläck på bordslampan, innerpinne saknas på taklampan, ej funktionstestade