Tallrikar August Malmström
2019-03-30
629685
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, "Nordisk stil, August Malmström, Gustavsberg, 1870-tal, flintgods med tryckt och målad dekor, diam 31 cm
Repor, något missfärgade