Sven Jonson färglitografi
2019-04-05
629669
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981): "Stolen", signerad Sven Jonson, numrerad 54/350, färglitografi, bladstorlek ca 65x50 cm
Oramad