Fat Kina 1800-tal
2019-04-01
629650
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1800-tal, blå glasyr med dekor av stiliserade pioner, Kangxis märke, diameter ca 34 cm
Smärre slitage