Urna Kina Transition 1600-tal
2019-04-01
629647
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
URNA, porslin, Kina, Transition, 1600-tal, dekor i underglasyrblått av växter och blommor, höjd ca 12 cm
Smärre slitage