KLIUCHNIKOV
2019-04-02
629596
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Fågel på kvist, signerad och daterad Kliuchnikov, daterad 2006-08, olja på duk, ca 24x33 cm