Jan Håfström färgetsning
2019-03-29
629493
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Sudden Fear", färgetsning, 2016, signerad och numrerad Jan Håfström 40/50, bildyta ca 88x63 cm
utställningskatalog medföljer
Oramad i mapp