Axel Fridell
2019-03-29
629471
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Etsarateljé", stämpelsignerad, etsning, ca 30x20 cm
LITTERATUR: Haskel 333
Saknar glas, bristning, gulnader