Bengt Lindström litografi
2019-04-05
629330
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 35/100, färglitografi, ca 73x52 cm, oramad
Veck (2 hörn), smärre gulnad