Orientmatta
2019-04-05
629328
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, kaukasisk, troligen Saliani, ca 116x275 cm
Slitage, mindre skador, trampveck, en kortsida tappar knutar