Sideboard
2019-04-04
629325
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDEBOARD, 1 par, 1900-talets mitt, fanerade med teak, på hjul, tidningshylla, höjd 58, 60x50 cm
Slitage, fläckar, ringmärken, torkade hjulgummin