Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-03-29
629300
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Hölass, signerad och daterad Kliuchnikov 13, olja på duk, ca 50x70 cm