Ljuskrona korgbotten
2019-03-31
629271
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, för 4 st ljus, stomme i metall, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 68, diameter ca 55 cm
Slitage och skador, lösa prismor medföljer