Bordslampa Kosta design Ove Sandberg
2019-04-03
629262
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OVE SANDBERG, bordslampa, Kosta, räfflat glas med svart underfång, delvis blästrad, signerad och numrerad: Kosta, 8060, Sandberg, höjd 32 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen