Peter Dahl färglitografi
2019-04-05
629234
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), Drottning och drönare, signerad Peter Dahl, daterad -80 och numrerad PT (provtryck), färglitografi ca 42x55 cm
Ej examinerad ur ram