Matsalsgrupp gustaviansk stil
2019-04-03
629214
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATSALSGRUPP, 6 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, stoppade sitsar, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 74, 142x100, stolarnas sitthöjd 45, medföljande iläggsskiva bredd 48 cm
Ytskador, en stol med skadad klädsel