Bordslampa 1900-tal
2019-03-29
629164
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, mässing, fot delvis i svärtat trä, glaskupa, höjd ca 42 cm
Ytslitage