Jan Naliwajko oljemålning
2019-03-28
629113
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Kvinnofigur, signerad J. Naliwajko, olja på duk, ca 115x113 cm