Stenskiva 1700-tal
2019-04-02
629074
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STENSKIVA, marmor, 1700-talets slut, gustaviansk, konturerad kant, ca 88x59 cm
Byrå saknas, slitage, repor