Stenskivor kalksten
2019-03-30
629063
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STENSKIVOR, 8 st., kalksten, 17/1800-tal, 114x49, 89x47, 71x47, 46x44, 45x45 cm
Slitage, skador, avslag, varierande storlek