Vadim Serafimovitch Voinov assemblage
2019-06-11
629062
| Klubbat belopp | 620 EUR |
| Utropspris | 1 000 EUR |
VADIM SERAFIMOVITCH VOINOV (1940-) "Sången", signerad, a tergo daterad 1987, assemblage i plexiram, 61x46 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg