Golvlampor
2019-03-28
628970
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 2 st, 1950-tal, höjd ca 104 - 113 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna