Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE. Grafikmapp, "Sjösala-vår", 6 st färglitografier, signerade och numrerade 205/210, samtliga inramade, medföljer lös mapp mått ca 66x50 cm
Ej examinerade ur ram
628918
2019-03-30