Hylla 1800-talets första hälft
2019-03-29
628840
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HYLLA, 1800-talets första hälft, furu, bemålad, höjd ca 108, 84x37 cm
Brukslitage