Hodgeson oljemålning
2019-04-02
628811
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
E HODGESON, 1800-tal, Motiv från Bamburgh Castle, Northumberland, olja på pannå, signerad E Hodgeson, 15x33 cm