Björn Wiinblad Rosenthal tallrikar
2019-03-30
628790
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BJÖRN WIINBLAD, för Rosenthal, 14 fat, daterade 1972- 79, dubletter av 72,73,74,75,76,77
Smärre slitage