Bertil Vallien ljuskrona
2019-03-31
628732
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, ljuskrona, smide, glas, Boda, 1900-talets andra hälft, diameter 48 cm, höjd 65 cm.
Några mindre nagg.