Slagbord
2019-03-29
628696
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-talets mitt, barock-stil, stomme i massiv furu, beslag i järnsmide, höjd ca 80 cm, skivans mått ca 100x40+70+70 cm
Åldersrelaterat slitage, torrsprickor förekommer