Lennart Rodhe
2019-03-29
628624
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe, ej numrerad, färglitografi, ca 24x30 cm