Oidentifierad konstnär
2019-03-27
628585
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, otydligt signerad och daterad, 59?, 45x35 cm