Anna Ekvall oljemålning
2019-03-27
628544
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANNA EKVALL, olja på duk, "Kristall II" signerad, bildmått 39x71 cm