Stig Jonzon Oljemålning
2019-03-29
628517
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): "Motiv från övra Vannborga, Öland", signerad Stig Jonzon, olja på pannå, ca 14x55 cm