Levi & Salaman bordsutensiler
2019-03-28
628458
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSUTENSILIER, 3 dlr, silver, bestående av senapskar, pepparströare och saltkällare, stämplade Levi & Salaman, 1897 resp. 1899, Birmingham, England, insatser i coboltblå glasmassa, höjd ca 5-7 cm
Smärre slitage