Carl Johansson oljemålning
2019-03-27
628446
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL JOHANSSON (1863-1944): Älv, signerad och daterad Carl Johansson 1930, olja på duk, ca 60x81 cm