Fernandez Arman
2019-03-28
628398
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad, Arman 51/200, ca 90x65 cm
Smärre hanteringsslitage, hanteringsveck