Orientmatta kelim
2019-04-09
628354
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, old/semiantik, kelim, ca 450x173 cm
Mindre lagning, mindre fläckar, slitage