Ryno Friberg oljemålning
2019-03-29
628206
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYNO FRIBERG (född 1920): "Slån", signerad Ryno 1985, olja på duk, ca 35x27 cm
Ej examinerad ur ram