Takkrona 1900-talets mitt
2019-03-28
628200
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKKRONA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, kupor i opalinglas, höjd ca 60, diameter 60 cm
Brukslitage