Bordslampa Ryssland
2019-03-28
628143
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Ryssland, fot och skärm i pulverlackerad metall, stomme i koppar, undertill märkt med krylliska bokstäver, höjd ca 41 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen