Bordslampa
2019-03-31
628059
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal, fot och kul i svartlackerat trä, skärm i plått, stam i borstat stål, strömbryttar centralt placerat på skärm märkt Pello Patent, höjd ca 49 cm
Slitage, repor, 3 muttrar saknas