Elis Ryberg oljemålning
2019-03-27
628056
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Vid torget Hedemora", signerad Elis Ryberg, olja på pannå, bildmått ca 48x39 cm