Ljuskrona
2019-03-28
628043
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 12 ljuspunkter, 8 ljushållare, höjd ca 95, största diameter 70 cm
Åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej