Leonardo Cremonini färglitografi
2019-03-28
628035
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LEONARDO CREMONINI (Italien, 1915-2010): "Mille et une nuit pour le pavé", signerad i trycket, färglitografi, ca 56x77 cm