Porträtt
2019-03-26
628033
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på pannå, ca 30x22 cm