Oidentifierad konstnär
2019-03-28
628019
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KOSTNÄR, 1700-tal, Madonna med barnet, olja på duk, uppsatt på pannå (beskuren), ca 24x18 cm
Beskuren, krackelyr